ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA SLABOPROUD pro přezkoušení, a případné opravy leteckých přístrojů (letadlových celků). / Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

FirmaFORTE a.s.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
Mzda130 Kč až 160 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

I ABSOLVENTI. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice nebo emailem [email protected], [email protected], případně nás kontaktujte na tel. 777 750 643, 777 750 645 (v době 6:00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice.

Požadujeme:
vyučení v oboru elektro mechanik slaboproud, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ELEKTRIKÁŘE S VYHLÁŠKOU 50 Sb./78. Důležité je chuť pracovat a chtít se učit i novým věcem. Na danou pozici, zaučíme, a zajistíme vyškolení na ČVUT v Praze Fakulta dopravní.

Náplň práce:
oprava a údržba vojenské techniky a strojů, provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, provádění zápisu do dokumentace o opravách.

Nabízíme:
25 dní dovolené, čtvrtletní prémie, stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy, čtvrtletní motivační příspěvek za bezvadné plnění (max. do výše) 3 000,- Kč,
roční odměna do výše 13. platu

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mostkovice 529, 79802, Česko
mzda, plat (hrubý):130 Kč až 160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FORTE a.s., IČ: 25322303
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:26. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kontakt
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FORTE u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 130 Kč až 160 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek, DPČ, DPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Mostkovice 529, 79802, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.